BlackBerry Athena در وب سایت TENAA ظاهر شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

BlackBerry همواره یک بازی خود را در یک توابع بسیار خاص از بازار گوشی های هوشمند بازی کرده است. علیرغم همه آشفتگی های نام تجاری افسانه ای که در سال های اخیر در اطراف مارک های افسانه ای وجود دارد، بیشتر تحت مدیریت TCL هم صادق است. گفته می شود که 850،000 دستگاه BlackBerry Keyone حمل می شود، ممکن است به نظر نرسد، اما ظاهرا به اندازه ی یک جانشین ارزشمند است.

کدنامد “آتنا”، اولین بار در چند ماه اخير در ماه جاری مورد بررسی قرار گرفت. اما با توجه به شباهتهای بینظیر و اصلی کایون، این افراد به برخی از گمانه زنی های جعلی از همان ابتکار عمل می پردازند. با این حال، یک فهرست اخیر TENAA برای یک دستگاه بسیار بصری ناشناخته عمدتا هوا را بر روی این موضوع پاک می کند. ظاهرا Athena واقعی است و خیلی زود به احتمال زیاد تحت Keytwo یا شاید Keyone (2018) رونمایی خواهد شد.

با نگاهی به عکس های جدید، ظاهر می شود، برخی از تفاوت ها، در مقایسه با ارائه دهندگان اصلی است. به عنوان مثال، در حالی که هر دو کلید BlackBerry Convenience را در سمت راست در این زمان قرار می دهید، شکل و موقعیت آن نسبت به دکمه قدرت کمی متفاوت است. به نظر می رسد که الگوی پلی اتیلن و پلاستیکی در پشت دستگاه TENAA نیز تمام راه را به سمت بالا می برد – خروج از طرح اصلی کایون و همچنین ارائه مدل جدید نشت یافته.

اینها، با این حال، جزئیات جزئی هستند که به راحتی می توان با پیشرفت تجدید نظر طراحی مداوم توضیح داد. همه بیت های مهم در مورد Athena، طرفداران BlackBerry احتمالا قدردانی می کنند، هنوز هم در حال حاضر حضور دارند و به حساب می آیند. مانند، صفحه کلید QWERTY کامل طراحی شده اما هنوز در اصل یکسان است. و درست در بالای آن، چه چیزی مشابه دیگر نسبت های 3: 2 لمسی است. درست مثل Keyone.

با این حال، در این زمان در پشت گوشی، یک دوربین دوگانه نصب شده است – اولین بار BlackBerry. ارائه دهنده های اصلی همچنین دارای یک جک صوتی 3.5 میلی متری و یک پورت Type-C در چشم بصری است. متاسفانه لیست TENAA تا کنون هیچ اطلاعات سخت افزاری فراتر از این نیست. این شماره مدل BBF100-4 تلفن را منتشر می کند. که، با شباهت بسیار به تعیین BBB100-X از Keyone، سناریو جانشین را که کمی بیشتر اعتبار دارد، می سازد.

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 19 تاريخ : جمعه 5 مرداد 1397 ساعت: 20:52
برچسب‌ها :