از سیم کارت جدید در گوشی قدیمی خود استفاده نکنید بدلیل طرح رجیستری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش مجله آی تی ; چنل رسمی طرح تلفن همراه تاکید نمود که از سیم کارت های جدید برای تلفن های همراه قدیمی به هیچ وجه استفاده ننمایید .

در آن پیغام به شرح زیر امده است :

“قابل توجه آن دسته از افرادی که با قرار دادن سیمکارت درون گوشی‌های خود که تاکنون خاموش بوده است، اقدام به فعال کردن آن‌‌ها نموده‌اند توصیه اکید می‌گردد برای فعال نمودن گوشی‌هایی که قرار است به زودی مشمول طرح گردد و تاکنون خاموش بوده است، از سیمکارت‌هایی که به تازگی خریداری شده است استفاده نکنید و از سیمکارت‌های قدیمی خود استفاده کنید.

در این بیانیه به طور کامل گفته شده است که چنانچه فردی در گوشی خود از سیم کارت های جدید استفاده نماید مسئولیت گوشی به عهده خود فرد میباشد .

اگر سیم کارتی را درون گوشی خود قرار دادید بهتر است پس از گذشت چند دقیقه با آن تماس حاصل فرمایید و یا پیامکی ارسال کنید . همچنین برای استعلام ثبت شدن گوشی در سامانه پس از قرار دادن سیم کارت میتوانید با شماره گیری کد uss زیر که به شماره *7777# میباشد استعلام اصالت گوشی دریافت نمایید .

همچنین به شما شدیدا توضیه خواهیم نمود که قرار دادن سیم کارت درون گوشی خود را به ساعات پایانی روز جمعه موکول نکنید در صورت انجام دادن اینکار کلیه مسئولیت های ناشی بر عهده خود فرد میباشد و هیچگونه مسئولیتی قبول نمیشود .

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 19 فروردين 1397 ساعت: 13:59
برچسب‌ها :