ورژن 4.8 تلگرام منتشر شد – با قابلیت های جدید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

در ساعات گذشته نسخه 4.8 تلگرام برای اندروید و آی او اس منتشر شد که از قابلیت های جدیدی برای هردو نسخه android و ios برخوردار است .

از جمله ویژگی های آپدیت نسخه 4.8 تلگرام میتوان به جستجو در میان استیکر ها نام برد که میتوان به راحتی استیکر خود را پیدا کرد .

دیگر امکانات جدید نسخه 4.8 تلگرام :

  • عکاسی پیوسته
  • جستجو در میان استیکر ها
  • فعال شدن خودکار حالت شب
  • مدیریت وبسایت های متصل به تلگرام
  • و چند امکانات دیگر …

جستجو میان استیکر ها در تلگرام

جستجو بین استیکر ها

شما زین پس قادر خواهید بود در میان چت های تان اموجی مورد نظر را سرچ نمایید البته لازم به ذکر است که شما میتوانید استیکر های دلخواه و محبوب خود را نیز به لیست خود اضافه نمایید .

عکاسی پیوسته

از دیگر امکانات نسخه جدید تلگرام میتوان به افزوده شدن قابلیت عکاسی پیوسته در تلگرام نام برد که با این کار خود تجربه عکاسی را در این نرم افزار افزایش میدهد .  این ویژگی جدید که یک گزینه جدید به نام Multi-Shot Sending در قسمت عکاسی این نرم افزار اضافه شده است به شما این امکان را میدهد که چندین عکس بصورت پشت سر هم بگیرید و بصورت یکجا برای طرف مقابل خود بفرستید .

عکاسی پیوسته در تلگرام

از ویژگی های دیگر آپدیت اخیر تلگرام میتوان به فعال شدن خودکار حالت شب , گزارش دادن پیام ها به صورت جداگانه , قالب بندی متون در کپشن پست ها , و همچنین اضافه شدن قسمت جدید مدیریت وبسایت های متصل به تلگرام در این نرم افزار یاد کرد که یکی از ویژگی های خوب آپدیت 4.8 تلگرام میباشد .

در انتها لازم است که بدانید نرم افزار تلگرام تا کنون بیش از 200 میلیون نصب فعال داشته است و امروزه یکی از بهترین نرم افزار های پیام رسان در تلگرام میباشد .

امیدواریم که این مطلب مورد رضایت همگان قرار گرفته باشد و همچنین نظرات خود را درباره ورژن 4.8 تلگرام در قسمت نظرات این مطلب درج نمایید .

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در مجله آی تی دنبال نمایید

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 21 تاريخ : يکشنبه 19 فروردين 1397 ساعت: 13:59
برچسب‌ها :