مدیرعامل اپل: دوست ندارم برادرزاده ام در شبکه های اجتماعی باشد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

دریافت خبر : یکشنبه 08 بهمن 1396 ساعت 23:3


ایتنا - کوک گفت حتی در دوره های آموزشی مبتنی بر رایانه از جمله طراحی گرافیکی هم نباید فناوری حاکم باشد و دانش آموز می بایست از خلاقیت خود استفاده کند.

«تیم کوک» مدیرعامل شرکت اپل بر این باور است که در زمینه استفاده از فناوری در مدارس می بایست محدودیت ایجاد شود و در این میان او تمایل ندارد برادرزاده اش از شبکه های اجتماعی استفاده کند.
به گزارش ایتنا به نقل از گاردین، آقای کوک این هفته به «کالج هارلو» در شهر «اِسکس» انگلستان رفته بود.
این مرکز یکی از 70 موسسه آموزشی در اروپا محسوب می شود که برنامه تحصیلی ویژه اپل موسوم به «هرکس می تواند برنامه نویسی کند» را دنبال می کند.
کوک در جریان سخنرانی خود در این مرکز آموزشی گفت: «من به استفاده بیش از اندازه از فناوری اعتقاد ندارم. من جزو آن دسته از افرادی نیستم که می گویند اگر همیشه از فناوری استفاده کنید، به موفقیت می رسید. من هرگز به چنین موضوعی اعتقاد ندارم.»
او همچنین اظهار داشت حتی در دوره های آموزشی مبتنی بر رایانه از جمله طراحی گرافیکی هم نباید فناوری حاکم باشد و دانش آموز می بایست از خلاقیت خود استفاده کند.
کوک 57 ساله که پس از درگذشت «استیو جابز» در سال 2011 میلادی سکان شرکت اپل را در دست گرفت، توضیح داد: «من فرزندی ندارم، ولی یک برادرزاده دارم که برخی محدودیت ها را برای او اعمال کرده ام. بعضی چیزها وجود دارد که اجازه استفاده از آنها را نمی دهم؛ من نمی خواهم او از شبکه های اجتماعی استفاده کند. »

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 16 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 11:47
برچسب‌ها :