کاربران گوگل خبرنگار می شوند :: مجله آی تی

کاربران گوگل خبرنگار می شوند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  کاربران گوگل خبرنگار می شوند

  شرکت گوگل برنامه جدیدی طراحی کرده است که کاربران آن می توانند داستان های خبری خود را به اشتراک بگذارند.
  به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، امروزه کاربران تلفن های هوشمند، برای مطلع شدن از اخبار محلی و جهانی، ازاپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند. زیرا دستیابی به آنها راحت تر است.
  اپلیکیشن" گوگل نیوز"(اخبار گوگل) که در موبایل های اندروید از قبل نصب شده است، اخبار روز سازمان های رسانه ای درباره "کسب و کار"،"سرگرمی"،"علمی"،"ورزشی"، "فناوری" و "اخبار جهان " را پوشش می دهد.
  در حال حاضر"بزرگترین موتور جست وجوی جهان"(گوگل)، در حال راه اندازی یک اپلیکیشن جدید با نام"بولتن"(Bulletin) است. انتظار می رود که این برنامه جدید گوگل به کاربران اجازه دهد تا اخبار محلی و رویدادهای پیش رو را منتشر سازند و "صدا" و "مرکز توجه" جامعه شان باشند.
  شرکت گوگل، با این اپلیکیشن دارندگان تلفن های هوشمند را تشویق می کند تا وقایع رخ داده در جامعه خود را که از طریق فیلم و عکس به ثبت رسانده اند در قالب "داستان های خبری" با دیگران به اشتراک بگذارند. ایده این برنامه این است که داستان های الهام بخش که راجع به آنها صحبت نمی شود، با دیگران به اشتراک گذاشته شود.
  اپلیکیشن "بولتن"( Bulletin)همچنین در حال توسعه یک روش خوب برای به اشتراک گذاشتن اخبار آب و هوایی محلی است تا همسایگان از شرایط بد جوی آگاهی یابند.
  هم اکنون این اپلیکیشن به طور محدود در شهرهای "اوکلند"، "کالیفرنیا" و "نشویل" در حال آزمایش است.
  از آنجایی که داستان های خبری "بولتن" برای استفاده عموم آزاد است، داستان های خبری به راحتی در گوگل و رسانه های اجتماعی در دسترس خواهند بود. کاربران این برنامه ...

  اخبار پیشنهادی:

  کاربران گوگل خبرنگار می شوند
  نویسنده : علی بحرانی بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت: 1:31
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :