بررسی اپلیکیشن پرگار؛ ویدیوهای آموزشی برای همه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 برای همه

برای رسیدن به بعضی تخصص ها همیشه نیازی به مدرک دانشگاهی نیست. خوشبختانه این روزها با گشت و گذاری در یوتوب یا شرکت در دوره های آموزش آنلاینی مثل Lynda (که مدارکش به اندازه مدارک دانشگاهی اعتبار دارد) می توانید در بسیاری از مهارت ها تخصص کسب کنید و وارد بازار کار شوید.
اما مشکل اینجاست که شرکت در دوره های خارجی، معمولا هزینه بالایی در پی دارد و شاید به دلایلی مثل تسلط کم بر زبان همه نتوانند از این دوره ها بهره کافی را ببرند. یارا موبایل با «پرگار» آمده که این نیاز را برای کاربران ایرانی برطرف کند؛ مجموعه ای از ویدیوهای آموزشی به زبان فارسی با رویکردی تخصص محور برای افرادی که می خواهند با شرکت در دوره های آنلاین به مهارت های مورد علاقه شان برسند.

رابط کاربری سبک و خلوت و دسته بندی های منظم و متنوع تجربه کاربری خوشایندی را برای پرگار به ارمغان آورده اند.
پرگار برای رسیدن به این هدف ضمن تولید محتوای اختصاصی، اقدام ارزشمند دیگری انجام داده و گلچینی از ویدیوهای آموزشی وبسایت لیندا را با دوبله فارسی و قیمتی ارزان در اختیار کاربران ایرانی قرار داده تا همه بتوانند از این ویدیوهای بسیار مفید بهره مند شوند.
ویدیوهای پرگار در یازده دسته تقسیم بندی شده اند: از یادگیری زبان و بازی سازی و کار با نرم افزارها گرفته تا مباحث ساده تری مثل ساخت کاردستی و ترفند و آموزش های کودکان. بسیاری از این ویدیوها دارای مسیر یادگیری هستند، یعنی به صورت قدم به قدم می توانید با آن ها پیش بروید تا مهارت خاصی را یاد بگیرید.
خوشبختانه تعداد زیادی از این ویدیوها هم رایگان هستند، هر چند برای ویدیوهای دوبله شده یا دوره های تخصصی لازم است که حق اشتراک ...

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 10 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 23:13
برچسب‌ها :