رسماً اعلام شد: ویندوز اینسایدر موبایل به پایان راه رسید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 شد: ویندوز اینسایدر موبایل به پایان راه رسید

با توجه به ناکامی های اخیر ویندوز 10 موبایل بعید است که هنوز کاربری سرسختانه از این محصول استفاده کند اما اگر کسی هم وجود دارد باید خبر بدی به او داد چرا که دیگر نسخه ی جدیدی از ویندوز 10 موبایل در برنامه ویندوز اینسایدر موبایل قرار نخواهد گرفت.
ویندوز اینسایدر در واقع یک برنامه آزمایش نرم افزار است که به کاربران رسمی ویندوز 10 موبایل اجازه ی دانلود و استفاده از نسخه های جدید سیستم عامل یاد شده را پیش از کاربران معمولی می داد.
«براندن لبلانک» مدیر ارشد برنامه نویسی مایکروسافت امروز طی انتشار پستی در شبکه ی اجتماعی توییتر اعلام نمود که دیگر هیچ نسخه ی جدیدی برای ویندوز 10 موبایل نخواهد آمد.

جیسون هاواراد یکی از مدیران ارشد برنامه نویسی تیم ویندوز اینسایدر در مورد این تغییر رویه گفت که چنین تغییراتی جز طبیعت فعالیت در حوزه تکنولوژی است.
حال برنامه های جدید کمپانی یاد شده چه هست، مشخص نشده است. با اینکه مایکروسافت قصد دارد هنوز آپدیت هایی برای این سیستم عامل در اختیار کاربران قرار دهد اما این به روز رسانی ها صرفاً امنیتی بوده و قرار نیست ویژگی هایی جدیدی به سیستم عامل اضافه کند. این بدین معنی است که بالاخرهپیش بینی تحلیل گران به حقیقت پیوسته و ویندوز اینسایدر موبایل به پایان راه خود رسیده است.

البته این اتفاق دور از انتظار نبود چرا که قبلا همین شرکت تایید کرده بود، دیگر روی ایجاد قابلیت های جدید برای ویندوز 10 موبایل تمرکز نخواهد کرد و درنتیجه سیستم عامل مذکور برای همیشه نسخه الحاقی دوم ردستون ۲ باقی خواهد ماند.
این مطلب بدین معنی نیست که دیگر نمی توان برنامه های سازگار با UWP یا پلتفرم ویندوز جهانی (Universal ...

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 9 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 23:13
برچسب‌ها :