همکاری با سازمان نظام صنفی رایانه ای در مورد خدمات نرم افزاری و سخت افزاری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  دریافت خبر : شنبه 07 بهمن 1396 ساعت 19:25


  ایران اکونومیست -
  به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران؛ سید مجید صدری در دیدار با مدیران و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، ضمن اعلام مطلب فوق خاطر نشان کرد: با توجه به کمیته ها و کمیسیون های مختلف در نظام صنفی، این سازمان می تواند شرکت های فعال را در حوزه سخت افزار و نرم افزار به شرکت مخابرات ایران معرفی نماید .
  وی افزود: با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی وتولید داخل، در حوزه محتوا همکاری با استارتاپ ها، حمایت از صنایع دانش بنیان و همچنین برقراری دوره های آموزشی در مباحث رایانه ای و امنیت شبکه می توانیم با سازمان نظام صنفی رایانه ای به صورت نظام مند همکاری کنیم .
  سید مجید صدری تاکید کرد: شرکت مخابرات به عنوان شرکتی که وظیفه اقتصادی و منافع ملی را در کنار هم پیگیری می کند، به منظور ارائه سرویس مناسب به حمایت و توان تمام بخش های موثر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله سازمان نظام صنفی رایانه ای نیازمند است .
  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: همکاری با سازمان نظام صنفی به عنوان متولی صنف رایانه، می تواند در گسترده تر کردن این بازار و رسیدن به یک تعامل نظام مند و هم افزا با بخش خصوصی و افزایش کیفیت خدمات عمل کند.
  اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز در این دیدار با بیان اینکه این سازمان بزرگترین تشکل خصوصی در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور است تصریح کردند: تنوع فعالیت ها و توانایی بخش خصوصی در سازمان نظام صنفی رایانه ای مجموعا موجب تحقق اقتصاد دیجیتال از جمله تجارت الکترونیک، نشردیجیتال وامنیت اطلاعات است که در این ...

  اخبار پیشنهادی:

  نویسنده : علی بحرانی بازدید : 6 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 23:13
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :