ویروس خطرناک در کمین رایانه های شخصی!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 در کمین رایانه های شخصی!

پول نیوز - به تازگی سیستم های عامل لینوکس، مک او اس و ویندوز رایانه های شخصی هدف حمله ویروس خطرناکی تحت عنوان "کراس آرت" قرار گرفته اند.
به نقل از وب سایت هکرنیوز، آمار حملات سایبری در سال جاری میلادی ۲۰۱۷، به اوج خود رسیده است و تقریبا می توان گفت هر روز خبرهای آن از گوشه و کنار جهان به گوش می رسد.
هم اکنون خبر جدید دیگری منتشر شده است که کاربران رایانه های شخصی با سیستم های عامل ویندوز، لینوکس و مک او اس را هدف ویروس جدید و خطرناکی تحت عنوان کراس آرت (CrossRAT ) قرار داده است .
گروهی از هکرها و مجرمان سایبری به نام دارک کارالکال یا کاراکال سیاه، با انتشار و به روزرسانی نسخه ۰.۱ ویروس و بدافزار خطرناک کراس آرت، قصد دارند اطلاعات ارزشمند بسیاری از رایانه های شخصی کاربران را به سرقت برده و از آنها سوءاستفاده کنند.
این ویروس و بدافزار جدید در رایانه هایی با سیستم عامل لینوکس، ویندوز و مک او اس نفوذ کرده و اطلاعات موجود و ذخیره شده در رایانه ها را به سرقت خواهد برد.
نکته جالب توجه آن است که این بدافزار جدید توسط نرم افزارهای ویروس کش یا آنتی ویروس شناسایی نمی شوند بنابراین از قدرت تخریب و نفوذ بسیار بالایی برخوردارند و می توانند مدت ها بدون آنکه صاحب رایانه متوجه وجود آن بشود، به حیات خود ادامه بدهد.
هرچند که گزارش شده است که هکرها و مجرمان سایبری در ابتدا این ویروس خطرناک را برای گوشی های هوشمند توسعه داده بودند، اما حالا این ویروس و بدافزار برروی رایانه های شخصی عمل کرده اند و بسیاری از کاربران را در معرض خطر قرار داده است.
بر اساس گزارش های منتشر شده، بدافزارها، ...

اخبار پیشنهادی:

ویروس خطرناک در کمین رایانه های شخصی!
نویسنده : علی بحرانی بازدید : 12 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 23:13
برچسب‌ها :