بررسی دیجیاتو: مقایسه هوآوی آنر 9 و سامسونگ گلکسی A8

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 آنر 9 و سامسونگ گلکسی A8

قیمت موبایل های پرچمدار به حدی رسیده که کاربران زیادی به دنبال گزینه های جایگزین با قیمت معقول تر در بازار می گردند. شرکت های سازنده هم این خلاء را به خوبی حس کرده اند و هرکدام به نحوی در تلاشند تا فاصله بین پرچمداران و میان رده ها را با دسته ویژه ای که به «میان رده های پریمیوم» معروفند، پر کنند.
هوآوی یکی از شرکت هاییست که طی سال های اخیر، همواره نماینده های شایسته ای را در تمام رده های قیمتی به بازار کشورمان معرفی کرده و امسال هم چنین وضعیتی را شاهد هستیم: میت 10 و مدل پرو در بخش پرچمداران، آنر 9 در بخش میان رده های پریمیوم، میت 10 لایت و آنر 7X هم در بخش میان رده های اقتصادی.

در این مطلب قصد داریم دو رقیب اصلی در بازار میان رده های پریمیوم، یعنی آنر 9 از هوآوی و گلکسی A8 از سامسونگ را با یکدیگر مقایسه کنیم. این انتخاب به چند دلیل صورت گرفته: اول اینکه سامسونگ و هوآوی دو برند اول بازار موبایل های اندرویدی در کشورمان هستند ، دوم اینکه آنر 9 و گلکسی A8 جدیدترین محصولات این دو شرکت در بخش میان رده های حرفه ای به شمار می روند، و نهایتاً قیمت این دو دستگاه نزدیک به یکدیگر است.

اگر می خواهید بیشتر با این دو دستگاه آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم ابتدا بررسی تخصصی هوآوی آنر 9 و بررسی تخصصی سامسونگ گلکسی A8 را مطالعه کنید. در ادامه به مقایسه این دو محصول می پردازیم.
طراحی و کیفیت ساخت
میان رده های پریمیوم به طراحی زیبا و کیفیت ساخت عالی معروف هستند و دو محصول یاد شده هم از این قاعده مستثنی نیستند. طبق رسم سال 2017 میلادی، آنر 9 و گلکسی A8 از پنل های شیشه ای در دو طرف فریم آلومینیومی بهره می گیرند که جلوه زیبایی به ...

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : علی بحرانی بازدید : 5 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 17:48
برچسب‌ها :