اعتراف به سرقت موبایل با موتور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  اعتراف به سرقت موبایل با موتور

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، سرهنگ "غلامرضا یوسفوند"،گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده مذکور در خصوص سرقتهای مکرر تلفن همراهشان، پرونده ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیم های گشت انتظامی به بررسی موضوع پرداختند.
  این مقام انتظامی عنوان داشت: اقدامات ماموران ادامه یافت تا این که روز گذشته ماموران گشت انتظامی در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که ناگهان مشاهده کردند که یک موتوسوار ضمن نزدیک شدن به یکی از شهروندان اقدام به ربودن تلفن همراه وی کرد.
  وی افزود: بلافاصله پس از این رویداد، ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شده و سارق را تحت تعقیب قرار دادند و همچنین در حین تعقیب و گریز با استعلام مشخصات وسیله نقلیه این سارق مشخص، وی همانی است که ماموران در پی دستگیری اش بودند.
  رئیس کلانتری ۱۰۷ بیان داشت: این تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه دقایقی بعد متهم با شلیک هوایی پلیس خود را تسلیم و به همراه تلفن همراه مسروقه و همچنین فرد مالباخته به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن علاوه بر اعتراف به جرم خود مبنی بر سرقت از شاکی، به هشت فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.
  سرهنگ یوسفوند، در پایان، تصریح کرد: مالکان تلفن های همراه مسروقه شناسایی شده و پس از حضور در کلانتری اموال مسروقه به آنها برگردانده شد.
  رکنا

  اخبار پیشنهادی:

  اعتراف به سرقت موبایل با موتور
  نویسنده : علی بحرانی بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 23:06
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :