برنامه ریزی بانک صادرات برای دیجیتالی شدن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  برنامه ریزی بانک صادرات برای دیجیتالی شدن

  مدیر امور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران از برنامه ریزی های گسترده برای استقرار بانکداری دیجیتال در این بانک همراستا با توسعه فناوری های ارتباطی در کشور خبر داد.
  به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مجتبی عزیزیان با اعلام این خبر گفت: کاهش ٢٠ تا ٤٠ درصدی هزینه مبادلات پولی در بستر بانکداری دیجیتال به راحتی قابل وصول است و بانک صادرات ایران برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کرده است.

  وی افزود: بانک صادرات ایران دارای زیر ساخت های قدرتمندی در حوزه بانکداری الکترونیک، فن آوری های اطلاعات و ارتباطی است و بر اساس نقشه راه بانک، گذر از بانکداری الکترونیکی و استفاده از فن آوری های روز دنیا برای کاهش هزینه ها، سهولت و امنیت مبادلات طبق برنامه ریزی های انجام شده در دستور کار بانک قرار دارد.
  مدیر امور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران با اشاره به اینکه امروزه در دنیا تقریبا بیش از یک میلیارد نفر از خدمات بانکداری با موبایل استفاده می کنند، گفت: با گسترش استفاده از بانکداری دیجیتال در آینده، کارکرد شعب در بانک ها تا حدود زیادی تغییر می کند چراکه خدمات مبادلات پولی به مرور از شعب خارج می شوند و مشتریان به طور کاملا فردی در قالب یک قرارداد با بانک در بستر دیجیتال، تمامی امور بانکی خود را با سرعت بیشتری انجام خواهند داد و شعب به عنوان مراکز مشاوره مالی و سرمایه گذاری جایگاه متفاوتی خواهند یافت.
  عزیزیان در ادامه تاکید کرد: بنیان های قوی امنیت شبکه در بانک صادرات ایران، همچنان درحفاظت از دارایی های مشتریان، به عنوان یک مزیت نسبی، جایگاه ویژه خود را حفظ خواهد کرد.
  به گفته وی «رمز یاب ایستا با پیامک»، «رمز یاب نرم ...

  اخبار پیشنهادی:

  برنامه ریزی بانک صادرات برای دیجیتالی شدن
  نویسنده : علی بحرانی بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 13:28
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :